Jdi na obsah Jdi na menu
 


Adventní hra Světýlka 2017

Adventní hra SVĚTÝLKA

 

Liga lesní moudrosti – kmen Trilobit a Knihovna městyse Choltice si pro Vás připravila adventní hru Světýlka, která  je určena především dětem a také Vám všem, kteří máte rádi podvečerní procházky.

Hra začíná 1. prosince a končí na Štědrý den 24. prosince.  Vaším úkolem bude spolu s dětmi hledat v Cholticích světýlka za okny s číselným označením od 1 do 24 a  ke každému číslu si poznačit i číslo popisné domu, kde svíčka hoří.   V úředních dnech knihovny si pak můžete přijít pro sladkou odměnu za Vaše snažení   (pondělí a středa 8-11, 12-17 hod., čtvrtek 14-18 hod.).  Nápovědu - jméno ulice, najdete každý den na úvodní straně  webových stránek kmene Trilobit (www.kmentrilobit.cz).  

Zároveň za každé nalezené světýlko získáte jeden díl  knižní šifry, která bude postupně odkrývat  obrázky z  24 knih pro děti.  Pro splnění podmínky na úspěšné vyluštění stačí 20 knih. Jednotlivé názvy knih můžete postupně hlásit v knihovně. Odměnu za Vaše snažení najdete pod vánočním stromečkem 24. prosince na Štědrý den mezi 15:00 a 16:00 na malém zámku čp. 5 v Cholticích, kde si mimo jiné můžete dát něco na zahřátí a zazpívat si s námi vánoční koledy či si domů odnést Betlémské světlo.  

Světýlka budou rozsvěcena postupně dle pořadí adventních dnů, což znamená, že 1. prosince najdete v Cholticích pouze 1 světlo s číslem 1, a např. 4. prosince už bude svítit číslo 1, 2, 3 a 4.

Každý den budou světýlka hořet od 17:00 do vyhoření jedné čajové svíčky.

 

Prosíme všechny hráče, aby se přihlásili do hry nejdéle do 20. prosince. Děkujeme za pochopení. 

 

Doufáme, že Vás hra potěší a nekonečné dny do Ježíška Vám utečou jako voda.

 
 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 4
Celkem: 268998
Měsíc: 6399
Den: 165