Jdi na obsah Jdi na menu
 


Adventní hra Světýlka 2018

 

Adventní hra SVĚTÝLKA

 

Liga lesní moudrosti – kmen Trilobit a Knihovna městyse Choltice si pro Vás připravili poslední ročník  adventní hry Světýlka, která  je určena především dětem, a také Vám všem, kteří máte rádi podvečerní procházky.

Hra začíná 1. prosince a končí na Štědrý den 24. prosince.  Vaším úkolem bude spolu s dětmi hledat v Cholticích světýlka za okny s číselným označením od 1 do 24 a  ke každému číslu si poznačit i číslo popisné domu, kde svíčka hoří.   V úředních dnech knihovny si pak můžete přijít pro sladkou odměnu za Vaše snažení   (pondělí a středa 8-11, 12-17 hod., čtvrtek 14-18 hod.).  Nápovědu - jméno ulice, najdete každý den v KNIHOBUDCE.  

Zároveň za každé nalezené světýlko získáte jednu kapitolu z vánočního příběhu, přičemž každý celý vánoční příběh má 4 kapitoly, které budou odhaleny postupně. Vánočních příběhů je 6 a napsali je speciálně pro Vás a tuto hru paní učitelka Mgr. Eva Nevečeřalová, Mgr. Olga Havlíková, Keya, Patrika, Zelí a Bivoj.  

Poslední úkol Vás bude čekat na Štědrý den, kdy obdržíte tajenku,  která odhalí, jak pečlivě jste četli. Čekat na Vás budeme mezi 15:00 a 16:00 na malém zámku čp. 5 v Cholticích s malým dárečkem.  S rodiči si rádi dáme něco na zahřátí, zatímco vy budete luštit  tajenku  a zazpíváme  si vánoční koledy. Bude přivezeno i Betlémské světlo.  

Světýlka budou rozsvěcena postupně dle pořadí adventních dnů, což znamená, že 1. prosince najdete v Cholticích pouze 1 světlo s číslem 1, a např. 4. prosince už bude svítit číslo 1, 2, 3 a 4.

Každý den budou světýlka hořet od 17:00 do vyhoření jedné čajové svíčky.

 

Prosíme všechny hráče, aby se přihlásili do hry v knihovně, a to nejdéle do 20. prosince. Děkujeme za pochopení.

 

Doufáme, že Vás hra potěší a nekonečné dny do Ježíška Vám utečou jako voda.

 

 
 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< leden / 2020 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 369450
Měsíc: 5561
Den: 157