Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kalendář akcí

 

Plán akcí Trilobitu na 1. pololetí roku 2023

 

PRAVIDELNÉ ODPOLEDNÍ TVOŘÍCÍ PÁTKY - (zveme samostatně SMS rodičům a starším členům, účastnit se můžou 4 členové na jednu aktivitu) (akce pouze Trilobitu)

 

4.2. Turnaj v Ping pongu – akce pro veřejnost, přihlásit se mohou děti i dospělí na náš e-mail: kmen.trilobit@gmail.com nebo Zelímu na tel. 602 801 010 (prezentace 8:30, začátek v 9:00). Uvítáme hřáče z řad členů i jejich rodičů. (akce Trilobitu pro veřejnost)

 

18.2.  – Výprava na běžkách. Auty se dopravíme do Škrovádu, kde si hromadně půjčíme běžky a odtud budeme putovat směr k našemu tábořišti. V případě, že nebude dost sněhu půjdeme trasu pěšky.  (akce pouze Trilobitu)

 

4.– 11.3.2022 – Jarní prázdniny – Hory,  lyžování, běžkování, etapová hra, tvoření, hry na sněhu. Ubytování: fara Branná v Jeseníkách http://farabranna.wz.cz/. Program připravuje Keya a Dan a vybrali pro nás téma filmového příběhu „V hlavě“.  (akce pouze Trilobitu)

 

25.3. – Výprava za netopýry do Josefova. S Jirkou Rejlem, ochranářem a zoologem se vydáme pozorovat netopýry do tajných chodeb pevnosti Josefov. Už jsme tam před cca 10 lety byli, moc jsme si to užili. Akce je vhodná pro trochu starší děti – tedy Mladší Malá Lóže a Malá Lóže. Budeme se pohybovat v chodbách bez osvětlení, pouze s baterkami a ve vysokých holinách (místy je i 20 cm voda). (akce pouze Trilobitu)

 

1.4. Stará Praha – tradiční hra po Praze od kmene Ťapáč – vhodné pro starší skřítky, Malou i Velkou Lóži. Během dne po skupinkách hledáme ve vybrané pražské čtvrti odpovědi na zadané otázky a hledáme historické či současné osobnosti se vztahem k danému místu, u kterých plníme úkoly. (akce v rámci LLM)

 

14. – 16.4. Lakrosový turnaj. Loňské 2. místo zavazuje. Od 22.1. začnou tréninky v tělocvičně, každou neděli od 18:00 do 20:00. Rádi uvítáme další zástupce z řad Malé Lóže, kteří budou kmen na turnaji poté reprezentovat. (akce v rámci LLM)

 

15.4. – Ukliďme Česko (9:00 – 12:00) – pro celé rodiny, úklid obory a všech ulic v Cholticích. A poté opékání buřtů na zahradě MŠ. (akce Trilobitu pro veřejnost)

 

21.4. – Noc s Andersenem – akce Knihovny Choltice spolu s Trilobitem, určeno pro veřejnost, členové Trilobitu mají místo předem zarezervované. Celovečerní hra na motivy knihy Karlík a továrna na čokoládu od Roalda Dahla se společným spaním v knihovně. Začátek pátek 17:00, konec v sobotu v 9:00. (akce Trilobitu pro veřejnost)

 

26.5. – 28.5. – Stopa Černého vlka. Víkendové táboření pro dětské kmeny v LLM, které letos pořádá Trilobit na našem tábořišti na Kubatce. Stopa Černého vlka  (velká hra)  proběhne v sobotu. (akce Trilobitu v rámci LLM)

 

10.6. – Trilobitman, 4. ročník závodu v krátkém triatlonu pro veřejnost. Letos pro woodcraftery spojená i s další ligovou akcí Šifrovačkou – Čiwawa, kterou pořádá Todi (kmen Ťapáč). Na startu rádi přivítáme závodníky všech věkových kategorií.  Povolen je i start štafet. Cca 600 m plavání, 25 km jízda na kole a 4 km běh. Těšíme se i na závodníky z řad Trilobitu a z dalších kmenů (akce Trilobitu pro veřejnost)

 

24.6. – 25.6. – Táborová brigáda, prosíme o účast rodiče. Příprava tábora – vykopat latríny, odpadovou jámu, opravit pec, výběh pro slepičky…….předem děkujeme za pomoc  (akce pouze Trilobitu)

 

1.7. – 15.7. – Tábor na našem kmenovém tábořišti na Kubatce, vyvrcholení celoročního programu s etapovou hrou, tábořením v týpí, turistice, sportovních kláních, koupání….. Letošní téma tábora – Hollywood. Cena tábora 2 700,- Kč.  (akce pouze Trilobitu)

 

24. - 28.7. - Příměstský tábor pro veřejnost, spolupořadatel Knihovna Choltice, program vyzkoušené táborové téma Hollywood, program od 8:00 do 16:00, koupaliště Choltice – horní louka + knihovna, hry, koupání, promítání, výlet… Cena 2 500,- Kč. Program a celá organizace je na skupině Keya+. Vedoucí prvního týdne Nela Wabluška.Přihlašování na email: trilobit.prihlasovadlo@gmail.com. (Akce pro veřejnost).

 

31.7. - 4.8. - Příměstský tábor pro veřejnost, spolupořadatel Knihovna Choltice, program vyzkoušené táborové téma Hollywood, program od 8:00 do 16:00, koupaliště Choltice – horní louka + knihovna, hry, koupání, promítání, výlet… Cena 2 500,- Kč. Program a celá organizace je na skupině Keya+. Vedoucí druhého týdne Nora - Keya. Přihlašování na email: trilobit.prihlasovadlo@gmail.com. (Akce pro veřejnost).

 

15. – 20.8. -  Ohnivecká čotokwa je určena pro ty, kteří se chtějí stát ohnivci. (akce LLM pro Keya+)

 

26.8. -2.9. – Čotokwa Malé Lóže, určená pro ty, kdo se chtějí  v týdenním výukovém programu naučit, jak ještě lépe pracovat s dětmi a své nasbírané zkušenosti uplatní v našem kmeni (akce LLM pro 14+)

 

24. – 27.8. - Vodácké putování s Trilobitem, zatím nevíme, kam se vydáme, ale určitě víme, že pojedeme. Děti od 12 let mohou jet sami, mladší v doprovodu alespoň jednoho rodiče (akce pouze Trilobitu).

 

2.9. – Charitativní festival Choltický Deštník – Trilobit se zapojí programem pro děti v zámeckém parku. Od pořadatelů máme i prostor pro vystoupení „všeho druhu“ na začátku programu. (spolupořadatel Akce pro veřejnost)

 
 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< září / 2023 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 694117
Měsíc: 6151
Den: 119