Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kalendář akcí

 

Plán akcí Trilobitu na 1. pololetí roku 2022

 

27.2. – 4.3.2022 – Jarní prázdniny – Expedice Himaláje, lyžování, běžkování, etapová hra, tvoření, hry na sněhu….chata Strážné (akce pouze Trilobitu)

 

12.3. – Kurz SEBEOBRANY – ZŠ Choltice, v rámci ŠABLON jako Projektový den s odborníkem (učitel Nely, zaměstnanec Policie ČR) (akce pouze Trilobitu)

             9:00 – 11:00 pro starší skřítky a Malou Lóži

             11:30 – 13:30 pro Velkou Lóži (Keya +)

 

18. – 20.3. – SNĚM ve skautské základně v Hostinném – rádi bychom, aby jelo co nejvíce členů včetně skřítků, zarezervovali jsme velkou skautskou základnu. Pro skřítky je to možnost krátkého pobytu s přespáním, jako zkouška na delší akce. Program – výlet Mravenčí stezkou, Sněm kmene Trilobit, hraní, zpívání…. (akce pouze Trilobitu)

 

26.3. Stará Praha – Břevnov – tradiční hra po Praze od kmene Ťapáč – vhodné pro starší skřítky, Malou i Velkou Lóži. Během dne po skupinkách hledáme v dané pražské čtvrti odpovědi na zadané otázky a hledáme historické či současné osobnosti se vztahem k danému místu, u kterých plníme úkoly. (akce v rámci LLM)

 

2.4. – 3.4. – Setkání Velké Lóže, Samechov  - rukodělný víkend pro Velkou Lóži s Willym na jeho srubu v sousedství nového ligového tábořiště. (akce v rámci LLM)

 

10.4. – Ukliďme Česko (9:00 – 12:00) – pro celé rodiny, úklid obory a všech ulic v Cholticích, jedna skupina bude upravovat okolí nových Božích muk na Luhách. (akce Trilobitu pro veřejnost)

 

22.4. – Noc s Andersenem – akce Knihovny Choltice spolu s Trilobitem, určeno pro veřejnost, členové Trilobitu mají místo předem zarezervované. Celovečerní hra na motivy knižní série Harry Potter se společným spaním v knihovně. Začátek pátek 17:00, konec v sobotu v 9:00. (akce Trilobitu pro veřejnost)

 

7. – 8.5. - Čiwava – šifrovačka. Obnovená celonoční šifrovací hra – pro účastníky Keya+ (akce v rámci LLM)

 

13.5. Den Choltické obory – akce pro celou ZŠ, která se uskuteční v rámci dopolední výuky – termín upřesníme po dohodě se ZŠ. (akce Trilobitu pro veřejnost)

 

21.5. – 22.5. – Tamalo. Táboření Malé Lóže v týpí, akce pro celý kmen s Velkou hrou. Tamalo je zároveň setkáním dětských kmenů z Ligy. (akce v rámci LLM)

 

4.6. – 5.6. – Lakrosový turnaj. Od února probíhá každou neděli od 18:00 do 20:00 v choltické tělocvičně trénink. Rádi uvítáme další zástupce z řad Malé Lóže, kteří budou kmen na turnaji poté reprezentovat. (akce v rámci LLM)

 

11.6. – Trilobitman, 3. ročník závodu v krátkém triatlonu pro veřejnost. Letos doufáme v samostatnou woodcrafterskou kategorii. Lákáme členové Ligy a věříme, že se přidá i někdo z nás. Povolen je i start štafet. Cca 600 m plavání, 25 km jízda na kole a 4 km běh. (akce Trilobitu pro veřejnost)

 

25.6. – 26.6. – Táborová brigáda, prosíme o účast rodiče. Letos potřebujeme vybudovat nový sklípek, vykopat latríny, odpadovou jámu…….předem děkujeme za pomoc  (akce pouze Trilobitu)

 

2.7. – 16.7. – Tábor na našem kmenovém tábořišti na Kubatce, vyvrcholení celoročního programu s etapovou hrou, tábořením v týpí, turistice, sportovních kláních, koupání….. (akce pouze Trilobitu)

 

20. – 27.8. – Čotokva Malé Lóže, doufáme, že se zúčastní všichni Keya + a naučí se v týdenním výukovém programu jak ještě lépe pracovat s dětmi a své nasbírané zkušenosti uplatní v našem kmeni (akce LLM pro Keya+)

 

PRAVIDELNÉ TVOŘÍCÍ PÁTKY (na každý pátek zveme samostatně sms rodičům a starším členům, účastnit se můžou 4 členové na jednu aktivitu) (akce pouze Trilobitu)

                                    – od 13:00 šití (4 účastníci)

                                - od 15:00 výroba krmítek (4 účastníci)

                                - 11.3. Výroba šperků u Moravců ve Zlatnické dílně v Pardubicích (4 účastníci)

 
 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 632716
Měsíc: 2693
Den: 80