Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

     Jsme dětský kmen , který vznikl na podzim roku 2010. Od samého začátku patříme pod organizaci Liga lesní moudrosti.  Scházíme se jednou týdně v naší klubovně v Cholticích a alepoň jednou měsíčně  pořádáme jedno či vícedenní výpravy.

    Naší činností se snažíme hlásit k odkazu amerického spisovatele a přírodovědce Ernesta Thompsona Setona. Učíme se poznat a chránit přírodu, tábořit ve stylu přírodních národů a rozvíjet své duše a těla ve čtyřech základních směrech . Kráse, síle, pravdě, a lásce.

  Na svých schůzkách, které máme každé úterý  od 16.00 do 18.00 hod., vždy rádi uvítáme nové členy. Kdo by tedy chtěl poznat nové kamarády a zajímá ho co děláme, může přijít v uvedenou dobu do naší klubovny.

 

 

Rozvržení schůzek:

Úterý od 16-18 hod.:

  • Společně Malá Lóže (všichni dosavadní členové Trilobitu spojeni do jedné skupiny) pod vedením Zelího, Patriky a Milana
  • Skřítkové (noví členové) pod vedením Šawondy, Bivoje, Taziho, Nashky, Hitunky, Lindy a Maká

 

Pátek od 16,30 do neurčeno:  

  • Všichni, kdo mají zájem postupovat v naší stezce stát se woodcrafterem tělem i duší…. Na těchto schůzkách se budeme věnovat tematicky plnění orlích per, nebo připravovat různé trilobití podniky, jako třeba Drakiádu atd.