Sněm LLM a Čiwawa 17-19.5

Pro členy starší malé a velké lože

Dobrodružný víkend nedaleko Sklenného nad Oslavou. Budeme tábořit v týpí. V pátek bude velká noční šifrovací hra ( vloni byl Trilobit na druhém místě) a v sobotu večer slavnostní sněm celé LLM. 

Choltická Kuňka 25.5.

Běh tábornické všestrannosti

Ve spolupráci s SDH Choltice připravujeme unikátní soutěž. Při běhu Choltickou oborou se budou plnit nejrůznější úkoly spjaté s tábornickými dovednostmi. Poměříme zde své síly s dětmi ze všech možných mládežnických organizací. Svoji účast už potvrdili skautské či pionýrské oddíly nebo dědi z hnutí Brontosaurus 

Stopa Černého Vlka 7.-9.6.

Táboření spojené s Velkou hrou

Dobrodružná celodenní hra pro skupinky malých i větších bojovníků, kombinace vědomostních či dovednostních soutěží a bojové hry, obvykle motivována historickými indiánskými/zálesáckými či jinak domorodými skutečnými událostmi. Proběhne pravděpodobně na tábořišti kmene Bobrů, nedaleko Čáslavi. Táboření více dětských kmenů z LLM, každý kmen má své týpí, kde spíme a vaříme. Program je společný pro všechny zúčastněné kmeny. 

Táborová brigáda 22.6.

Pro starší děti, Velkou loži a rodiče

Pro letošní tábor budeme muset dopilovat některá táborová zařízení. Večer nebude chybět tradiční návštěva hospůdky v Travné.. Brigáda je určena pro rodiče, Malou a Velkou Lóži kmene. 

Letní tábor VIKINGOVÉ 29.6.-13.7.

Pro členy kmene

Opět na tábořišti našeho kmene na Kubátce. Letos se vydáme po stopách dávného severského národa. 

 Trilobití voda 22.-.25.8

Skřítkové s rodiči, malá a velká lože

Tradiční vodácké putování. Jakou řeku pojedeme se uvidí, ale určitě to bude stát za to.